wtorek, 14 stycznia 2014

Pierwszy spacer z dzieckiem

  Kiedy już mamy wszystko za sobą i zobaczyłyśmy już kto mieszkał w naszym brzuchu przez ostatnie kilka miesięcy, przychodzi czas na "Pierwszy raz". Od dnia narodzin naszego maleństwa będzie wiele pierwszych razy, pierwsza zmiana pieluchy, pierwsza kąpiel i pierwszy spacer.

  Wraz z pierwszym wyjściem pojawia się bardzo wiele pytań. Kiedy można pójść na pierwszy spacer? Jak długo powinien trwać pierwszy spacer? W co ubrać maluszka? Czy smarować buzie czymś, a jeśli tak to czym? ....

  Kiedy już znajdziemy odpowiedź na te wszystkie pytania, odbędziemy ten pierwszy i ten dziesiąty spacer ,a może nawet setny czy przychodzi czas kiedy zastanawiamy się w co MY mamy się ubrać?

  Po 9 miesiącach wyrzeczeń i po kilku miesiącach układania życia na nowo z nowym członkiem rodziny w roli głównej, czy zaczynamy myśleć czasem o sobie?

  Mi osobiście nie przychodzi to łatwo ale staram się wracać do siebie. Niestety jeszcze się nie mieszczę w ubrania z przed ciąży, ale zrobiłam nie wielkie zakupy i nie chodzę w ubraniach ciążowych. Staram się nie chodzić w starym dresie jak utrapiona i zmęczona matka polka.
 
  To jest taki czas, kiedy warto cieszyć się z nowej roli i starać się w nią wpasować, może nie każda z nas będzie wyglądać jak Natalia Boska (rodzinka.pl) albo inna szalona mamuśka, ale warto się postarać i poczuć się dobrze w nowej, lepszej wersji.
 
  Tak po prostu czasem ułożyć włosy, podmalować oko, ubrać się w coś fajnego i ruszyć na miasto z wózkiem.
  Ja spróbuję i zobaczymy jak mi to wyjdzie.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz